hakkımızda

Çağdaş Döküm

Türkiye sanayinde seçkin bir konuma sahip olma gayretinde olan Çağdaş Döküm , 2004 yılında Yahya Özdemir tarafından kurulmuştur, o tarihten günümüze; sfero döküm, pik döküm ve polimer beton konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ile Türkiye ve tüm dünyaya hizmet vermektedir. Çağdaş döküm tüm faaliyetleri için CE - EN - ISO 9001 ve İSO 14001 ÇEVRE, İSO 18001 - OHSAS iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri belgelerine sahiptir. TS 1478 ve EN 124 standartlarına uygun değişik ölçülerde; Rögar kapakları, yağmur suyu ızgaraları, yağ ayırıcılar, köprü yol süzgeçleri, çatı süzgeçleri, polimer drenaj kanalları ve kaldırım elemanları ile geniş üretim alanına sahip köklü bir kuruluştur. Türkiye’de sektöründe öncü olan Çağdaş Döküm çağdaş teknolojiyi yakından takip ederek Türk Döküm sanayine yenilikler sunmakta ve sürekli olarak değer katmaktadır.

İletişim İçin Tıkla!

En Kaliteli Hizmet

Yaptığımız işlerde bizi başarıya götüren sebebin müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilerek en yüksek kalitede müşteri memnuniyetini gözeterek en kaliteli ürünlerle siz değerli müşterilerimizi hitap ederek hizmet veriyoruz.

Şimdi Arayın!
 • Çağdaş Döküm
  PROFESYONEL
  HİZMET
 • Çağdaş Döküm
  MÜŞTERİ
  MEMNUNİYETİ
 • Çağdaş Döküm
  HIZLI
  SERVİS
 • Çağdaş Döküm
  YÜKSEK
  KALİTE
 • Çağdaş Döküm
  MEMNUNİYET
  GARANTİSİ
 • Çağdaş Döküm
  24/7
  ACİL HİZMET
Yüksek Kalite Marka

Yüksek Kalite

Yüksek kalitede müşteri memnuniyetini gözeterek en kaliteli ürünlerle siz değerli müşterilerimizi hitap ederek hizmet veriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Üstlendiği bütün işleri kaliteli malzeme ve kaliteli bir hizmet ile zamanında yetiştirerek müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır.

Garanti

Memnuniyet Garantisi

Yaptığımız işlerde müşteri memnuniyetini gözeterek en üst düzeyde yüksek kalitede verdiğimiz hizmet ile memnuniyet garantisi.